Zamówienia: 666 892 905    |    Darmowa dostawa już od 450zł

Kontakt i zamówienia

Nowe produkty

Block title

Visit our blog

Najczęściej kupowane


Witamy Cię z otwartymi rękami! Witamy w wesołej, rodzimej gromadzie, gdzie cenimy wysoko naszą cechę narodową – zaradność oraz polską wynalazczość. Gdzie dbamy o Młodość i o Zdrowie! W polskiej organizacji konsumencko - dystrybucyjnej COLWAY !

To, że zaszczycasz nas lekturą tego materiału oznacza, że i do Ciebie wreszcie dotarły pogłoski o magicznych eliksirach - polskich rybich kolagenach, których istnieniu jeszcze czasami towarzyszy niedowierzanie, ale które wzbudzają od trzynastu lat fascynację i pożądanie. O preparatach medycyny zdrowia – suplementach Colway, jakie nie mają sobie podobnych, bądź o pierwszym na świecie Szamponie z diosminą, który realnie zagęszcza włosy… Być może dotarły też do Ciebie wieści o tym, że na polskich wynalazkach biochemicznych, jakie promuje COLWAY - można nieźle zarobić.

Produkty takie, na jakie stawiamy pojawiają się raz na półwiecze. Niemal wszystkie opierają się o rodzime biotechnologie. To w Polsce wyizolowano ze skór rybich, w postaci molekularnej taki kolagen, którego peptydy są zdolne pokonywać barierę naskórka i zatrzymywać na całe lata procesy starzenia się skóry. Zaś wiele lat później opracowano recepturę Atelokolagenu, czy też pierwszego, polskiego faktora wzrostu fibroblastów.

Dlaczego kolageny chronione patentem dystrybuowane są zazwyczaj w sposób bezpośredni? pytano nieraz przez minione lata. Dlaczego nie z półek sklepowych? Dlaczego nie słychać o nich w telewizji, jeśli to taka sensacja światowa? Na te pytania również odpowiada niniejszy materiał.

Minęło bowiem ponad trzynaście lat od pierwszych prezentacji, a Sieć COLWAY rozprowadziła bez reklamy i promocji medialnej, ze znikomym udziałem placówek handlowych – ponad dwa MILIONY opakowań Kolagenu Naturalnego oraz kosmetyków od niego pochodnych, produktów anti-age klasy premium i otoczonych już legendami preparatów prozdrowotnych! Setki tysięcy osób je kupiło, a dziesiątki tysięcy użytkowników nabywa je systematycznie – w tej liczbie Twoi znajomi. To właśnie dzięki orędownictwu konsumenckiemu, bez reklamy medialnej, kiedy za każdą opinią o jakości i skuteczności tych produktów stał ich żywy, realny użytkownik - powstała rozpoznawalna marka o znakomitych referencjach.

Wiele produktów COLWAY obrosło legendami. Nie jest więc trudno docierać z nimi do nowych środowisk, w których otwierają się znakomite możliwości zarobkowe. Pozostaje więc pytanie: dlaczego Ty nie czerpiesz jeszcze korzyści z polecania produktów Organizacji, która Cię właśnie zaprasza do swoich szeregów? Do zakupów z rabatem, do tworzenia struktur konsumenckich, do radosnej formy działalności handlowej, gdzie nauczyciele zarabiają lepiej od sprzedawców, gdzie nikt nigdy nie uprawiał akwizycji, gdzie poznać można wielu nowych znajomych, a nawet przyjaciół.

COLWAY bardzo odróżnia się od wielu sieci sprzedażowych, jakie mogła(e)ś poznać osobiście lub ze słyszenia. Jest marketingiem sieciowym z ludzką twarzą, silną antytezą amerykańskiego modelu tego biznesu. Realizowany bardzo „po polsku”, niezmiennie od 2004 roku cieszy się dużym sukcesem na rynku i nieposzlakowaną opinią. Ta Organizacja daje wielu ludziom radość z dostępu do całkowicie unikalnych kosmetyków i suplementów oraz możliwości zarobkowania na ich dystrybucji.

Spróbuj szczęścia razem z nami! Tu nie ma żadnych „starterów”, ani nikt nie wymaga od Ciebie istotnych inwestycji. Tu nie sposób niczego stracić, ani na czym się zawieść. Mówimy, że nasz biznes to „intensywne, dochodowe życie towarzyskie. Im bardziej intensywne, tym bardziej dochodowe”. Sprawdź nas. Jest bardzo prawdopodobne, że zostaniesz już w tej gromadzie wesołych ludzi. Jest także szansa, że Colway stanie się dla Ciebie czymś więcej, niż tylko nowym środowiskiem i sposobem na podreperowanie Twojego domowego budżetu. Jest całkowicie realnym, że stanie się Twoim nowym konceptem na życie zawodowe.


Prezentacja planu finansowego Colway:
Co to jest marketing sieciowy?

  • Biznes oparty na relacjach międzyludzkich.
  • Biznes dla ludzi z pozytywną energią, otwartych na nawiązywanie nowych znajomości. Lubiących ludzi.
  • Biznes, który dba o Twoją osobistą i finansową niezależność. Jesteś swoim własnym szefem. Alternatywa bądź uzupełnienie dla pracy na etacie i powiększenie Twoich osobistych dochodów.
  •  Biznes niskoinwestycyjny, który możesz zacząć w każdym momencie Twojego życia, bez względu na wykształcenie, miejsce zamieszkania, wygląd, płeć.
  • Biznes dla każdego. Biznes dla Ciebie.
MLM

 Nazywany również; biznesem sieciowym, dystrybucją wielopoziomową, network marketingiem, bądź w skrócie: MLM.

 Dla jednych: demoniczna sekta ekonomiczna lub piramida finansowa. Kraina nieprawdziwych opowieści i rozbudzonych, a zawiedzionych nadziei, za drogich towarów, pieniędzy wyrzuconych na „starter”, materiały edukacyjne, szkolenia wyjazdowe i rozmowy telefoniczne. Zmuszanie do „chodzenia po chałupach” i znoszenia wstydu odmowy. Nierealna mrzonka lub jeszcze gorzej – zorganizowane naciąganie naiwnych.

 Dla innych: jedna z najgenialniejszych koncepcji ekonomicznych, jaką wymyślił człowiek. Kwintesencja kapitalizmu, w której praca mądra, systematyczna i wytrwała nagradzana jest niezwykle hojnie, a doraźna i byle jaka – wcale. Jedyna praktycznie we współczesnych realiach możliwość, by osoba w każdym wieku, wadze, wzroście i wyglądzie, bez koneksji, specjalistycznego wykształcenia i zasobów finansowych - mogła w relatywnie krótkim okresie zdobyć krąg nowych przyjaciół, kompetencje, uznanie i popularność, a przede wszystkim bardzo przyzwoite dochody, włącznie z widokami na równie zacną emeryturę. Druga (lub kolejna) szansa w życiu. Niskoinwestycyjny sposób na własny biznes. Franchising nie tylko dla bogatych, wolność finansowa i osobista. Także możliwość życia własnym rytmem, zwiedzania świata, poznawania mnóstwa nowych i przeważnie pozytywnych ludzi. To również świetne zazwyczaj, a przynajmniej ponadstandardowe produkty, wiedza przydatna także poza biznesem. Nierzadko też prawdziwa, szczera pasja.

 Jest to biznes z ludźmi, którzy są mniej lub bardziej uczciwi. Prawdą jest , iż niektóre networki bez żenady obiecują początkującym Użytkownikom złote góry, na które jednak wespną się tylko nieliczni. Organizatorom tych przedsięwzięć bardziej chodzi o sprzedanie jak największej ilości „starterów”, niż rzetelne podzielenie się przychodem z uczestnikami.

 Kiedy ta forma aktywności ekonomicznej pojawiła się w Europie wschodniej, czyli ok. 20 lat temu, to nie istniały metody na weryfikację firm MLM zza oceanu i tego, ile jest prawdy w słowach rekrutujących w ich szeregi. Dziś Internet obnaża bezlitośnie każde nadużycie i manipulację. Możesz wpisać nazwę organizacji network marketing do wyszukiwarki, najlepiej wespół z kilkoma epitetami i poczytać. Jeśli nie znajdziesz złych opinii, a dana firma jest na rynku co najmniej kilka lat, to pozostaje tylko odpowiedzieć sobie na pytanie, czy produkty, profil działania, wartości i oczekiwana inwestycja Ci odpowiadają i … wchodzić !

 Uczciwy, liberalny i przyjazny marketing wielopoziomowy jest fantastyczną alternatywą dla źle opłacanej lub nielubianej pracy na etacie. Jest doskonałym miejscem dla wszystkich ludzi, którzy lubią siebie i innych. Dla uśmiechniętych, łatwo nawiązujących znajomości i budujących dobre relacje. Dla ceniących sobie autonomię i to, że są docenieni. Dla lubiących się uczyć i uczyć innych. Dla lubiących handlować, choć nie tylko dla nich. Bo w rzetelnej firmie MLM nikt nie nakłania nikogo do akwizycji, ani do innej formy obijania się o ściany życia. Radosna, transparentna organizacja networkowa na pewno nie jest ani piramidą, ani sektą, ani miejscem, w którym można stracić jakąś znacząca sumę pieniędzy. Jest natomiast ogromną szansą jeśli nie na zarobienie fortuny, to z całą pewnością na efektywne wspomaganie swojego budżetu.

 Zapewniamy, że COLWAY® jest takim właśnie marketingiem sieciowym ! Sprawdzenie nas jest możliwe szybko, skutecznie i co najważniejsze bezkosztowo!

MOŻLIWOŚCI FINANSOWE:
 

Produkt ten dla Ciebie, osoby która pragnie by jej klienci cieszyli się pięknym wizerunkiem, cieszyli się młodością, byli zadowoleni po wyjściu z Twoich usług będzie świetnym sposobem na powiększenie obrotów finansowych, ten produkt wyprze dotychczasowe kosmetyki które używasz! Wykorzystaj magię planu marketingowego Colway aby powiększyć swoje obroty!

Wykonuj zabiegi na tych produtkach lub zorganizuj sprzedaż bezpośrednią produktóW Colway w swoim gabinecie! Wystarczy że klient otrzyma próbke produktu lub wykonasz zabieg przy użyciu kolagenu Colway i twój klient poprosi cię o sprzedaż tego produktu!

 

Zalety po podpisaniu umowy dystrybucyjnej:

- Kupujesz produkty Colway kiedy chcesz i w ilości jaka Cię interesuje

- Otrzymujesz zniżke 30% na zakup produktów (30% to twoja marża ze sprzedaży detalicznej)

- Aby uzyskać wyższe rabaty należy jedynie w dowolnym czasie zebrać kwotę obrotu ze sprzedaży detalicznej:

3 000zł - 34%
6 000zł - 38%
9 000zł - 42%

- Po uzyskaniu obrotu detalicznego 12 000zł otrzymujesz status managera, a oznacza to że od tego czasu oprócz zysków ze sprzedaży bezpośedniej do klienta będziesz mieć możliwość budować swoją grupę dystrybutorów i otrzymywać od firmy Colway premie zgodnie z założeniami umowy menadżerskiej. Obrót do klienta możesz także rozpisywać pod sobą w tzw. sieci rodzinnej tzn. podpisujesz pod sobą np małżonka pod nim córke, syna i Colway wypłaci ci odpowiednie premie za rozpisanie pod sobą własnego obrotu detalicznego sprzedanego do klienta! Daje to nieograniczone możliwośći finansowe, solidny zastrzyk gotówki.


Masz więcej pytań?
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Managerem Colway:
kom. 604 462 168
email: sklep@polskikolagen.pl
gg:3094869


Nowości na blogu Colway WIĘCEJ

Suplementacja Colvitą - To należy wiedzieć
Suplementacja Colvitą - To należy wiedzieć

Colvita to suplement diety i nutrikosmetyk w kapsułkach. Unikalny na skalę światową kompleks liofilizatu czystego. Poznaj na...

Czytaj całość
Jak uzyskać rabat na nową serię Colway International
Jak uzyskać rabat na nową serię Colway International

W tym poście dowiesz się jak kupować produkty z serii Colway International z rabatem 10 lub 40%

Czytaj całość
Wpływ Witaminy C-olway na działanie Colvity
Wpływ Witaminy C-olway na działanie Colvity

Jaki wpływ na działanie Colvity ma przyjmowanie równoległe Witaminy C Colway? W tym poście szcegółowo to...

Czytaj całość
Kolejne odkrycie gdańskich naukowców
Kolejne odkrycie gdańskich naukowców

Przełom w żywieniu? Kolejne odkrycie naukowców z Politechniki Gdańskiej. Dzięki wymyślonej przez nich metodzie olej z...

Czytaj całość
© 2015 kolagenkosmetyki.pl - All rights reserved