Zamówienia: 666 892 905    |    Darmowa dostawa już od 450zł

Kontakt i zamówienia

Nowe produkty

Block title

Visit our blog


NEW Intensywnie nawilżający krem na dzień  50ml Zobacz większe

Intensywnie nawilżający krem na dzień 50ml

Jego regularne stosowanie zapewni Ci nie tylko uczucie zdrowej, ale również świeżo wyglądającej skóry.

Cena sprzedaży brutto

179,00 zł

  • Pomoc, zamówienia, rabaty
  • Masz pytania lub wątpliwości?
Marzysz o gładkiej, pełnej blasku skórze? Szukasz wciąż rozwiązania, które zapewni Ci te efekty szybko, ale bezpiecznie? Sięgnij więc po nasz Intensywnie nawilżający krem na dzień. Jego regularne stosowanie zapewni Ci nie tylko uczucie zdrowej, ale również świeżo wyglądającej skóry. Nasz kosmetyk został wzbogacony o dodatek, bardzo cennych dla prawidłowego nawilżenia i podtrzymania niektórych funkcji skóry składników aktywnych. Są to: silnie nawilżający olejek jojoba, odbudowujące ceramidy i dbający o zdrowie skóry probiotyk. Dzięki systematycznemu stosowaniu Intensywnie nawilżający krem na dzień uczyni też Twoją skórę bardziej odporną na procesy starzenia, osłabiające jej funkcje i pogarszające jej kondycję.
Kolagen Naturalny

Pozyskiwany unikalną metodą ze skór rybich – ważny budulec skóry oraz czynnik zachowujący jej młody wygląd na długi czas. Przyczynia się do szybszej regeneracji skóry. Wpływa na poprawę jej elastyczności i jędrności. 

Czerwone makroalgi Kappaphycus alvarezii  (Sea Moist Complex®)

Doskonałe serum nawilżające składające się z makroalg, wody morskiej i gliceryny. Ma wpływ na regulację poziomu nawilżenia i nawodnienia skóry. Zarządza procesem homeostazy skóry.

Ksylitol i Lactitol

Kompleks o silnych właściwościach odbudowujących i ułatwiających równowagi ekosystemu skóry. Ich działanie doprowadza do szybkiego mnożenia się dobrych bakterii i zupełnej destrukcji patogenów. Idealne połączenie i wsparcie także dla skóry z problemami.

Brązowe Algi Padina Pavonica (ekstrakt)

Czynnik stymulujący fibroblasty skóry do zwiększania produkcji glikozoaminoglikanów. Poprawia ekspresję kolagenu. Ma ogromny wpływ na spoistość komórek. Wpływa na ujędrnienie skóry. Przeciwdziała postępującemu procesowi starzenia skóry.

TEGO® Smooth Complex

Kompleks składający się z biopolimerów, substancji keratolitycznych i osmotycznych o bardzo silnym działaniu nawilżającym. Decyduje również o stopniu gładkości skóry. czyni skórę odporniejszą na podrażnienia z zewnątrz.

SK-influx

Doskonałe połączenie: różnych typów ceramidów, wolnych kwasów tłuszczowych i fito sfingozyny.  Jego dodatek ułatwi codzienną pielęgnację skóry, wspierając jej procesy odnowy i przyspieszając regenerację.Krem należy delikatnie rozprowadzić na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Zaczekać do całkowitego wchłonięcia. Dla lepszego efektu, można go delikatnie wklepać opuszkami palców. Kosmetyk zapewnia długotrwałą ochronę w ciągu dnia.

Dodaj komentarz do tego produktu

Nowości na blogu Colway WIĘCEJ

Suplementacja Colvitą - To należy wiedzieć
Suplementacja Colvitą - To należy wiedzieć

Colvita to suplement diety i nutrikosmetyk w kapsułkach. Unikalny na skalę światową kompleks liofilizatu czystego. Poznaj na...

Czytaj całość
Jak uzyskać rabat na nową serię Colway International
Jak uzyskać rabat na nową serię Colway International

W tym poście dowiesz się jak kupować produkty z serii Colway International z rabatem 10 lub 40%

Czytaj całość
Wpływ Witaminy C-olway na działanie Colvity
Wpływ Witaminy C-olway na działanie Colvity

Jaki wpływ na działanie Colvity ma przyjmowanie równoległe Witaminy C Colway? W tym poście szcegółowo to...

Czytaj całość
Kolejne odkrycie gdańskich naukowców
Kolejne odkrycie gdańskich naukowców

Przełom w żywieniu? Kolejne odkrycie naukowców z Politechniki Gdańskiej. Dzięki wymyślonej przez nich metodzie olej z...

Czytaj całość
© 2015 kolagenkosmetyki.pl - All rights reserved