Zamówienia: 666 892 905    |    Darmowa dostawa już od 450zł

Kontakt i zamówienia

Nowe produkty

Block title

Visit our blog


NEW Witamina C-olway z kolagenem 150ml Zobacz większe

Witamina C-olway z kolagenem 150ml

Witamina C w żelu z kolagenem!

Cena sprzedaży brutto

199,00 zł

  • Pomoc, zamówienia, rabaty
  • Masz pytania lub wątpliwości?
Witamina C jest najważniejszą spośród witamin przyjmowanych w naszym pożywieniu. Pełni ważną rolę w procesie powstawania kolagenu ustrojowego – białka młodości i głównego składnika tkanki łącznej. Człowiek jest jednym z ssaków, którego organizm nie wytwarza jej w wątrobie. Liczne, niekorzystne czynniki cywilizacyjne powodują zwiększenie zapotrzebowania na witaminę C w organizmie człowieka. Tworząc ten suplement diety, poszukiwaliśmy wyłącznie roślin zawierających ją w postaci najbardziej biodostępnej dla ustroju. Gryka kiełkująca i pomarańcza gorzka nie są rekordzistami pod względem zawartości procentowej witaminy C w masie dostarczającego ją surowca, jednak cechuje je najwyższa przyswajalność. Bioorganiczna witamina C, występująca w powiązaniach bioflawonoidowych stworzonych przez naturę wchłania się tak samo, jak pozyskiwana z pokarmu. Takie samo jest bowiem jej pochodzenie. Witamina C-olway z kolagenem jest produktem bezkompromisowym. Zawiera czysty kolagen w aktywnej biologicznie postaci i dwa ekstrakty roślinne. Śladową ilość synefryny i gumy ksantanowej pochodzenia naturalnego. Zrezygnowaliśmy z dodania cukru, który zastąpił ksylitol i askorbinianów mineralnych, czy jakichkolwiek innych form dodatkowych witaminy C, a także kompleksów bioflawonoidowych, gdyż takie połączenia nie występują w naturze. Zielona gryka i cytrusy zawierają wystarczającą ilość flawonoidów w połączeniach naturalnych z witaminą C.

Nasz suplement dostarcza organizmowi witaminy C pochodzenia naturalnego, która przyczynia się do:

• prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego,

• tworzenia kolagenu, tym samym wpływa na proces kolagenogenezy w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń włosowatych, skóry, dziąseł i zębów oraz kości i chrząstek.

• utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego

• prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego

• utrzymania prawidłowych funkcji psychologicznych

• ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym

• zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

Oddajemy w Państwa ręce obecnie najlepszą w Europie, w opinii wielu autorytetów, witaminę C, którą wzbogaciliśmy kolagenem o najwyższej anaboliczności. Suplementacja wysoko przyswajalnym kolagenem pomaga w utrzymaniu prawidłowej struktury, elastyczności skóry oraz prawidłowego stanu stawów.Gorzka pomarańcza (Citrus aurantium L.)
nie jest owocem jadalnym. Stanowi natomiast wspaniałe źródło lewoskrętnej witaminy C, której ilość w standaryzowanym ekstrakcie może osiągać nawet 42%. Gorzkie pomarańcze są znacznie bogatsze od jadalnych nie tylko w witaminę C, ale również w polifenole, antocyjany i inne silne przeciwutleniacze np. bioflawonoidy takie, jak hesperydyna i narirutina, tiaminy, kwasy roślinne jak: foliowy, hydroksycynamonowy, kawowy, kumarowy, sinapowy, ferulowy, do tego: beta-karoten, prowitaminy, witaminy B1, B2, B6, minerały takie, jak: wapń, fosfor, żelazo, magnez, sód, selenu i potas.
Gryka (Fagopyrum esculentum )
jest rośliną od tysięcy lat pożytkowaną w medycynie wschodniej m.in. do zwalczania nadciśnienia, słabego krążenia, alergii, żylaków, odmrożeń, dysfunkcji naczyń kapilarnych, a także całego spektrum objawów przedwczesnego starzenia się organizmu. Stanowi bogate źródło bioflawonoidów, enzymów i innych substancji o uznanym działaniu prozdrowotnym. Z gryki kiełkującej ekstrahuje się lewoskrętną witaminę C o najwyższej przyswajalności w organizmie ludzkim. Roślina zagospodarowuje całą jej witalną moc biologiczną na etapie kiełkowania. Ekstrakt z kiełkujących ziaren zawierać może nawet do 41% najbardziej pożądanej przez ustrój lewoskrętnej witaminy C. Liofilizaty i ­ekstrakty zielonej gryki są wysoko cenionym komponentem dodatków żywnościowych ponieważ jej kiełki kumulują także ogromną ilość ­flawonoidów (do 46000 ppm).  
Kolagen
znajdujący się w naszym suplemencie cechuje najwyższa aktywność biologiczna i przyswajalność tworzących go aminokwasów. Pozyskiwany jest metodą chronioną patentem. Potrzeba suplementacji organizmu w kolagen pojawia się już od ok. 26 roku życia. Regularne dostarczanie kolagenu spowalnia procesy starzenia się tkanek, które powodują liczne dolegliwości: włosy stają się łamliwe i matowe, skóra traci jędrność i elastyczność, pojawiają się bóle stawów i kręgosłupa.1 porcję (miarkę 5 ml=5g )– należy użyć załączonej miarki) dziennie suplementu diety Witamina C-olway z kolagenem w porze najbardziej oddalonej od posiłku zawierającego owoce, warzywa lub inne źródła naturalnej witaminy C. Zalecane jest również rozdzielenie porcji na 2-3 mniejsze w ciągu dnia. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia sumarycznie w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

W porcji 5 g suplementu znajduje się 1000 mg  całkowicie naturalnej witaminy C i  828 mg kolagenu.  Tuba  150 g zawiera 30 porcji.

Dodaj komentarz do tego produktu

Nowości na blogu Colway WIĘCEJ

Suplementacja Colvitą - To należy wiedzieć
Suplementacja Colvitą - To należy wiedzieć

Colvita to suplement diety i nutrikosmetyk w kapsułkach. Unikalny na skalę światową kompleks liofilizatu czystego. Poznaj na...

Czytaj całość
Jak uzyskać rabat na nową serię Colway International
Jak uzyskać rabat na nową serię Colway International

W tym poście dowiesz się jak kupować produkty z serii Colway International z rabatem 10 lub 40%

Czytaj całość
Wpływ Witaminy C-olway na działanie Colvity
Wpływ Witaminy C-olway na działanie Colvity

Jaki wpływ na działanie Colvity ma przyjmowanie równoległe Witaminy C Colway? W tym poście szcegółowo to...

Czytaj całość
Kolejne odkrycie gdańskich naukowców
Kolejne odkrycie gdańskich naukowców

Przełom w żywieniu? Kolejne odkrycie naukowców z Politechniki Gdańskiej. Dzięki wymyślonej przez nich metodzie olej z...

Czytaj całość
© 2015 kolagenkosmetyki.pl - All rights reserved